Głośnik Monitor S70 walnut
Symbol: Magnat Monitor S70 walnut
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1235.70 Cena przed promocją: 1373.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Magnat Monitor S70 walnut
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1235.70 Cena przed promocją: 1373.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Głośnik Monitor S70
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Kolumny |
| Przeznaczenie | Gaming Konferencje Nagłośnienie Filmy Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 380 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 19 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 38 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 91 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Orzechowy |
| Wymiary |
215 x 960 x 310 mm |
| Waga | 15 kg |
| Oznaczenia | |