Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Havit SK910BT (czarny)
Symbol: SK910BT (czarny)
Dostępność: 28 szt.
Cena: 870.97 Cena przed promocją: 967.74 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SK910BT (czarny)
Dostępność: 28 szt.
Cena: 870.97 Cena przed promocją: 967.74 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Odpinany pasek | Tak |
| Typ produktu | Głośnik imprezowy |
| Stopień ochrony IP | IPX6 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Tkanina |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Czas pracy baterii (muzyka) | 8 h |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Napięcie baterii | 11,1 V |
| Pojemność baterii | 7500 mAh |
| Czas ładowania | 4,5 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Wysokość produktu | 279 mm |
| Szerokość produktu | 538,6 mm |
| Głębokość produktu | 189 mm |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Moc RMS głośnika wysokotonowego | 20 W |
| Moc szczytowa (PMPO) | 200 W |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 60 W |
| Moc wyjściowa (RMS) | 100 W |
| Wejście AUX | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bluetooth | Tak |
| Port USB | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Liczba głośników niskotonowych | 1 |
| Liczba głośników wysokotonowych | 2 |
| Szerokość | 245mm |
| Długość | 368mm |
| Wysokość | 600mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki.
• Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą.