Game Dog AniFlexi Fit V2 300g
Dostępność: 5 szt.
Cena: 174.86 Cena przed promocją: 194.29 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 5 szt.
Cena: 174.86 Cena przed promocją: 194.29 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozwój stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Gojenie ran |
| Waga produktu | 300 g |
| Bez cukru | Tak |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Włókna surowe | 23% |
| Popiół surowy | 1% |
| Zawartość tłuszczu | 0,3% |
| Białko | 48% |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 105mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.