Eurowet Wita-Vet Complex 8g Wsparcie wzrostu i witalności dla psów dużych ras 80szt
Dostępność: 1 szt.
Cena: 124.86 Cena przed promocją: 138.73 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 1 szt.
Cena: 124.86 Cena przed promocją: 138.73 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Rekonwalescencja |
| Dodatkowe cechy | Zwiększona aktywność |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Ciąża i laktacja |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu, okres ciąży i laktacji |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres rekonwalescencji |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Witalność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rekonwalescencja |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zachowanie witalności |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Waga produktu | 150 g |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.