Game Dog AniFlexi Fit V2 100 kapsułek
Dostępność: 21 szt.
Cena: 126.75 Cena przed promocją: 140.83 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 21 szt.
Cena: 126.75 Cena przed promocją: 140.83 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozwój stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Gojenie ran |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Bez cukru | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bezglutenowe | Tak |
| Waga produktu | 200 g |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Popiół surowy | 1% |
| Zawartość tłuszczu | 0,3% |
| Włókna surowe | 23% |
| Białko | 48% |
| Szerokość | 116mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 70mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.