AniForte Formuła Stawowa VET - tabletki na stawy dla psa 120szt
Dostępność: 8 szt.
Cena: 125.59 Cena przed promocją: 139.54 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 8 szt.
Cena: 125.59 Cena przed promocją: 139.54 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Choroba zwyrodnieniowa stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie stanów zapalnych w obrębie stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozwój stawów |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Waga produktu | 150 g |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Bez cukru | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zawartość tłuszczu | 8,15% |
| Białko | 50,91% |
| Popiół surowy | 6,87% |
| Włókna surowe | 2,46% |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 90mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.