Adapter Gigabit Ethernet Vention USB-C
Symbol: CFNHB
Dostępność: 1 szt.
Cena: 119.29 Cena przed promocją: 132.54 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CFNHB
Dostępność: 1 szt.
Cena: 119.29 Cena przed promocją: 132.54 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Wewnętrzny | Nie |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000BaseT(X) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Kontroler LAN | ASIX AX88179 |
| Format złącza USB | Prosty |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs hosta | USB |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja USB | USB-C 3.1 Gen.2 |
| Interfejs | Ethernet |
| Materiał obudowy | ABS, Aluminium |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 100mm |