GELOREN Small Dog Suplement dla psa - 180g
Dostępność: 0 szt.
Cena: 62.98 Cena przed promocją: 69.98 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 62.98 Cena przed promocją: 69.98 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozwój stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Waga produktu | 180 g |
| Rasa psa | Wszystkie rasy psów miniaturowych |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bezglutenowe | Tak |
| Białko | 56,4% |
| Zawartość tłuszczu | 0,1% |
| Popiół surowy | 3% |
| Zawartość wilgoci | 45% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 22mm |
• Unikać kontaktu z oczami, skórą lub ubraniem.
• W przypadku zanieczyszczenia skóry natychmiast przemyć dużą ilością wody.
• Chronić przed dziećmi.