Vetfood Flora Care Mini na biegunkę dla psa 30 kapsułek
Dostępność: 6 szt.
Cena: 71.24 Cena przed promocją: 79.16 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 6 szt.
Cena: 71.24 Cena przed promocją: 79.16 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stabilizacja flory bakteryjnej jelit |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie przerostowi flory bakteryjnej jelit |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ostra biegunka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Waga produktu | 60 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Rasa psa | Rasy małych psów |
| Bez konserwantów | Tak |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wielkość rasy | Mini 2,5 - 5 kg |
| Zawartość tłuszczu | 4% |
| Popiół surowy | 1,9% |
| Włókna surowe | 45% |
| Białko | 0,7% |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 60mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Nie wyrzucać do zwykłych śmieci; przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących utylizacji odpadów medycznych.