Holista Omega 3 Puppy Oil 200ml
Dostępność: 8 szt.
Cena: 76.60 Cena przed promocją: 85.11 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 8 szt.
Cena: 76.60 Cena przed promocją: 85.11 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Waga produktu | 200 g |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie odporności |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przed chorobami serca |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wypadająca sierść |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Silna odporność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Struktura kości |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wspiera kondycję mózgu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Serce |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Wiek pupila | Junior |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Szerokość | 59mm |
| Długość | 59mm |
| Wysokość | 168mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.