Pokusa GreenLine BugSpray - spray spacerowy 150ml
Dostępność: 30 szt.
Cena: 47.84 Cena przed promocją: 53.16 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 47.84 Cena przed promocją: 53.16 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Kategoria produktu | Preparaty na kleszcze i owady |
| Waga produktu | 150 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Problemy z pasożytami |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 178mm |
| Długość | 52mm |
| Wysokość | 50mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.