FERPLAST GENICAIR FILTER -filtr do odświeżacza 2szt
Dostępność: 25 szt.
Cena: 53.80 Cena przed promocją: 59.78 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 25 szt.
Cena: 53.80 Cena przed promocją: 59.78 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla kota |
| Zapach | Kwiatowy |
| Kategoria produktu | Neutralizator zapachu |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 100 g |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Szerokość | 119mm |
| Długość | 17mm |
| Wysokość | 81mm |