Eurowet Stresnal Preparat na stres dla psa i kota 30ml
Dostępność: 6 szt.
Cena: 33.99 Cena przed promocją: 37.77 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 6 szt.
Cena: 33.99 Cena przed promocją: 37.77 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stres |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Obniżające stres |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Waga produktu | 100 g |
| Bez cukru | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Białko | 1,1% |
| Zawartość tłuszczu | 0,1% |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 30mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.