AniForte Denta Clean & Care - proszek do higieny jamy ustnej dla psa i kota 80g
Dostępność: 3 szt.
Cena: 79.79 Cena przed promocją: 88.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 3 szt.
Cena: 79.79 Cena przed promocją: 88.66 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez cukru | Tak |
| Kategoria produktu | Higiena jamy ustnej |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Waga produktu | 80 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nieświeży oddech |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Zawartość tłuszczu | 2,2% |
| Białko | 6,7% |
| Włókna surowe | 10,39% |
| Popiół surowy | 15,12% |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 60mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.