Eurowet Dezodorant neutralizator zapachów 100ml
Dostępność: 23 szt.
Cena: 34.42 Cena przed promocją: 38.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 23 szt.
Cena: 34.42 Cena przed promocją: 38.24 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Utrzymanie prawidłowej mikroflory skóry |
| Kategoria produktu | Neutralizator zapachu |
| Pojemność | 100 ml |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 100 g |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 60mm |
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.