AniForte Małż Zielony - proszek na wsparcie stawów dla kota i psa 100 g
Dostępność: 8 szt.
Cena: 107.50 Cena przed promocją: 119.44 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 8 szt.
Cena: 107.50 Cena przed promocją: 119.44 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozwój stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Choroba zwyrodnieniowa stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie stanów zapalnych w obrębie stawów |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Waga produktu | 100 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Popiół surowy | 6,9% |
| Białko | 66% |
| Zawartość tłuszczu | 8% |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 90mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.