Kabel GEMBIRD CC-HDMI4-15M (HDMI M - HDMI M; 15m; kolor czarny)
Symbol: CC-HDMI4-15M
Dostępność: 7 szt.
Cena: 111.44 Cena przed promocją: 123.82 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CC-HDMI4-15M
Dostępność: 7 szt.
Cena: 111.44 Cena przed promocją: 123.82 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Długość kabla | 15 m |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 210mm |
• Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła.
• Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych.
• Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią.