BESTPAK Koperty bąbelkowe powietrzne I19 50 szt
Symbol: 5905868661569
Dostępność: 7 szt.
Cena: 65.24 Cena przed promocją: 72.49 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5905868661569
Dostępność: 7 szt.
Cena: 65.24 Cena przed promocją: 72.49 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Rozmiary kopert | I19 |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Materiały | Papier |
| Szerokość produktu | 315 mm |
| Długość produktu | 445 mm |
| Ilość | 50 |
| Szerokość | 475mm |
| Długość | 295mm |
| Wysokość | 330mm |
• Nie wystawiaj na działanie ognia.