BESTPAK Koperty bąbelkowe powietrzne D14 100 szt białe
Symbol: 5905868661514
Dostępność: 9 szt.
Cena: 46.76 Cena przed promocją: 51.95 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5905868661514
Dostępność: 9 szt.
Cena: 46.76 Cena przed promocją: 51.95 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Materiały | Papier |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Rozmiary kopert | D14 |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Długość produktu | 275 mm |
| Ilość | 100 |
| Szerokość | 597mm |
| Długość | 275mm |
| Wysokość | 216mm |
• Nie wystawiaj na działanie ognia.