BESTPAK Koperty bąbelkowe powietrzne G17 100 szt w kartonie białe
Symbol: 5905868661545
Dostępność: 9 szt.
Cena: 70.66 Cena przed promocją: 78.51 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5905868661545
Dostępność: 9 szt.
Cena: 70.66 Cena przed promocją: 78.51 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Materiały | Papier |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Rozmiary kopert | G17 |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Długość produktu | 350 mm |
| Ilość | 100 |
| Szerokość | 590mm |
| Długość | 361mm |
| Wysokość | 270mm |
• Nie wystawiaj na działanie ognia.