BESTPAK Koperty bąbelkowe powietrzne F16 100 szt białe
Symbol: 5905868661538
Dostępność: 9 szt.
Cena: 68.51 Cena przed promocją: 76.12 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5905868661538
Dostępność: 9 szt.
Cena: 68.51 Cena przed promocją: 76.12 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Materiały | Papier |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor produktu | Biały |
| Rozmiary kopert | E15 |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Długość produktu | 350 mm |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Ilość | 100 |
| Szerokość | 590mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 367mm |
• Nie wystawiaj na działanie ognia.