Zmywarka FS60 cm DW-14F5EE(S)-PL
Symbol: DW-14F5EE(S)-PL
Dostępność: 30 szt.
Cena: 3053.70 Cena przed promocją: 3393.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DW-14F5EE(S)-PL
Dostępność: 30 szt.
Cena: 3053.70 Cena przed promocją: 3393.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Zmywarka FS60 cm DW-14F5EE(S)-PL
TACA PRZESUWNA
Chodzi o to, czego potrzebujesz. Funkcja przesuwanej tacy w zmywarce Toshiba umożliwia przesuwanie tacy na boki, jeśli potrzebujesz więcej miejsca, dzięki czemu masz więcej miejsca na wygodne umieszczenie wysokich szklanek, przechowywanie widelców i noży oraz ładowanie mniejszych kubków i chochli na tacy.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Panel sterujący | odkryty |
| Pojemność | 14 kompletów |
| Zużycie wody | 11 L |
| Ilość programów | 6 |
| Funkcje zmywarki | Power Wash Połowa załadunku |
| Trzeci kosz | Nie |
| Programy zmywania | Szkło Szybki Higiena Eco Auto 90 minut |
| Poziom hałasu | 47 dB |
| Klasa energetyczna | D |
| Klasa głośności | C |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość | 84.5 cm |
| Szerokość | 59.8 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Oznaczenia | |