Zmywarka MDWEF1034DSS-WC 45 cm
Symbol: MDWEF1034DSS-WC
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2289.60 Cena przed promocją: 2544.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MDWEF1034DSS-WC
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2289.60 Cena przed promocją: 2544.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Zmywarka MDWEF1034DSS-WC 45 cm
Nowoczesny design i duża pojemność przy małym gabarycie. Zmywarka Midea oferuje eleganckie srebrne wykończenie i pojemność 10 kompletów nakryć, idealna dla każdego.
Zaawansowane funkcje higieniczne. Technologia IonDishFresh sterylizuje naczynia za pomocą milionów naturalnych jonów powietrza. Filtr antybakteryjny zapewnia czyste i bezpieczne wnętrze zmywarki.
Inteligentne i praktyczne funkcje. Opcja połowy załadunku oszczędza energię przy mniejszych załadunkach, a funkcja opóźnionego startu dopasowuje się do Twojego harmonogramu dnia.
Szybko i elastycznie. Ciesz się wygodą szybkiego cyklu mycia, który zapewnia szybkie rezultaty, oraz regulowanym górnym koszem, trzeci kosz na sztućce to dodatkowa przewaga.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Panel sterujący | odkryty |
| Liczba programów | 8 |
| Pojemność | 10 kompletów |
| Zużycie wody | 8,5 L |
| Funkcje zmywarki | Ion DishFresh |
| Trzeci kosz | Tak |
| Programy zmywania | Szkło Szybki Eco Higiena 90 minut Auto Cichy 42 dB |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Klasa energetyczna | C |
| Klasa głośności | B |
| Kolor | srebrny |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Oznaczenia | |