Zmywarka ESA47210SX inox
Symbol: ESA47210SX
Dostępność: 1 szt.
Cena: 2473.20 Cena przed promocją: 2748.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ESA47210SX
Dostępność: 1 szt.
Cena: 2473.20 Cena przed promocją: 2748.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Panel sterujący | odkryty |
| Liczba programów | 8 |
| Pojemność | 13 kompletów |
| Zużycie wody | 9,9 L |
| Funkcje zmywarki | Zabezpieczenie przed zalaniem XtraPower Automatyczne wyłączanie GlassProtect |
| Trzeci kosz | Nie |
| Programy zmywania | 90 minut 160 minut Płukanie i wstrzymanie Szybki 30 min Eco Machine Care 60 minut |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa głośności | B |
| Kolor | inox |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 62 cm |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Electrolux - HWELE%, HZELE%, HDELE%, HKELE% |