Zmywak Vileda Pur Active 2 szt.
Symbol: 169474
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.23 Cena przed promocją: 9.14 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 169474
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.23 Cena przed promocją: 9.14 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Zielony |
| Materiały | Poliuretan |
| Nie zostawia zarysowań | Tak |
| Kształt | Inne |
| Kolorystyka | Jednolity |
| Instrukcja dotycząca prania | Prać ręcznie |
| Certyfikaty | CE, WEEE |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Ilość sztuk | 2 |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 110mm |