Rękawice Vileda Extra Sensation "L"
Symbol: 167395
Dostępność: 7 szt.
Cena: 7.99 Cena przed promocją: 8.88 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 167395
Dostępność: 7 szt.
Cena: 7.99 Cena przed promocją: 8.88 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wartość rozmiaru 1 | L |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Wzmocnienie czubków palców | Tak |
| Rodzaj odzieży | Rękawice domowe |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Rozmiarówka 1 | SML |
| Wodoodporny | Tak |
| Główny kolor produktu | Zielony |
| Odporne na brud | Tak |
| Certyfikaty | CE, WEEE |
| Głębokość opakowania | 7 mm |
| Wysokość opakowania | 265 mm |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 65 g |
| Materiały | Bawełna, Lateks |
| Szerokość | 172mm |
| Długość | 38mm |
| Wysokość | 132mm |