Pucerka uniwersalna Vileda 3D 3 szt.
Symbol: 144826
Dostępność: 19 szt.
Cena: 10.49 Cena przed promocją: 11.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 144826
Dostępność: 19 szt.
Cena: 10.49 Cena przed promocją: 11.65 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zapobiega plamom | Tak |
| Maksymalna temperatura prania | 40 °C |
| Instrukcja dotycząca prania | Prać w pralce |
| Opis materiału (nazwa,%) | 50% Wiskoza, 30% Poliester, 20% Polipropylen |
| Materiały | Wiskoza, Poliester, Polipropylen |
| Nie zostawia zarysowań | Tak |
| Kolor produktu | Żółty |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Ilość sztuk | 3 |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 175mm |
• Unikać kontaktu z oczami.
• Unikać wdychania pyłu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.