ZOLUX Transporter dla psa lub kota GULLIVER 3 DELUX
Dostępność: 7 szt.
Cena: 190.59 Cena przed promocją: 211.77 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 7 szt.
Cena: 190.59 Cena przed promocją: 211.77 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kategoria produktu | Transporter |
| Materiały | Metal, Plastik |
| Typ produktu | Transporter dla zwierząt |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Głębokość produktu | 610 mm |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 623mm |
| Długość | 396mm |
| Wysokość | 221mm |
• Regularnie sprawdzaj stan techniczny drzwiczek i zamków.
• Upewnij się, że klatka lub transporter są odpowiednio zabezpieczone podczas transportu.
• Unikaj pozostawiania zwierząt w zamkniętej klatce lub transporterze na dłuższy czas bez nadzoru.