FERPLAST SWING 15 - drzwiczki dla dużych psów, białe
Symbol: 72108011
Dostępność: 30 szt.
Cena: 260.16 Cena przed promocją: 289.07 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 72108011
Dostępność: 30 szt.
Cena: 260.16 Cena przed promocją: 289.07 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Drzwiczki dla psów |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Wielkość psa | Maxi (26 - 44 kg) |
| Wielkość psa | Duże (18-27 kg) |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Pies |
| Kategoria produktu | Drzwiczki |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Seria | FERPLAST Swing |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Kategoria | Dla psa |
| Wysokość produktu | 482 mm |
| Szerokość produktu | 412 mm |
| Głębokość produktu | 96 mm |
| Waga produktu | 2,12 kg |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 495mm |
• Regularnie sprawdzaj stan techniczny drzwiczek i zamków.
• Unikaj pozostawiania zwierząt w zamkniętej klatce lub transporterze na dłuższy czas bez nadzoru.
• Upewnij się, że klatka lub transporter są odpowiednio zabezpieczone podczas transportu.