FERPLAST Atlas 5 - Transporter dla małych zwierząt - szary
Symbol: 73006521PA
Dostępność: 30 szt.
Cena: 49.91 Cena przed promocją: 55.45 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 73006521PA
Dostępność: 30 szt.
Cena: 49.91 Cena przed promocją: 55.45 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ produktu | Transporter dla zwierząt |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Seria | FERPLAST Atlas |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Królik, świnka morska, szynszyla, mysz, szczur, myszoskoczek, chomik, koszatniczka, jeż |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Rodzaj zwierzęcia | Szynszyla, Świnka morska, Chomik, Królik |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kategoria produktu | Transporter |
| Szerokość produktu | 415 mm |
| Wysokość produktu | 245 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 270mm |
• Unikaj pozostawiania zwierząt w zamkniętej klatce lub transporterze na dłuższy czas bez nadzoru.
• Upewnij się, że klatka lub transporter są odpowiednio zabezpieczone podczas transportu.
• Regularnie sprawdzaj stan techniczny drzwiczek i zamków.