ZOLUX Toaleta narożna dla królika i kawii COSY zielona
Dostępność: 0 szt.
Cena: 45.33 Cena przed promocją: 50.37 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 45.33 Cena przed promocją: 50.37 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla królika |
| Kategoria | Dla świnki morskiej |
| Kategoria produktu | Akcesoria do klatki |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Mikrofibra |
| Kolor produktu | Zielony |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Szerokość produktu | 416 mm |
| Głębokość produktu | 345 mm |
| Wysokość produktu | 192 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 193mm |
| Wysokość | 367mm |