ZOLUX Panas Colour 50 - klatka dla gryzoni - szary
Symbol: 205690GRI
Dostępność: 30 szt.
Cena: 236.05 Cena przed promocją: 262.28 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 205690GRI
Dostępność: 30 szt.
Cena: 236.05 Cena przed promocją: 262.28 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Gryzoń |
| Rodzaj zwierzęcia | Gryzoń |
| Kolor produktu | Szary |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Materiały | Metal, Plastik |
| Materiały | Szkło |
| Typ produktu | Klatka |
| Kategoria | Dla myszy i szczurów |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Kategoria | Dla chomika |
| Kategoria | Dla koszatniczki |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Wyposażenie | Kołowrotek |
| Wyposażenie | Miseczka |
| Wyposażenie | Domek |
| Kategoria produktu | Klatka |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 3 kg |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 272mm |
| Długość | 342mm |
| Wysokość | 577mm |
• Upewnij się, że klatka jest odpowiednio wentylowana, aby zapewnić zwierzętom odpowiednią cyrkulację powietrza.
• Regularnie sprawdzaj stan klatki pod kątem uszkodzeń, które mogą stanowić zagrożenie dla zwierząt.
• Upewnij się, że klatka jest prawidłowo zmontowana, aby uniknąć ryzyka ucieczki zwierząt.