ZOLUX Neo Cosy H80 - klatka dla dużych gryzoni - szary
Dostępność: 12 szt.
Cena: 476.85 Cena przed promocją: 529.83 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 12 szt.
Cena: 476.85 Cena przed promocją: 529.83 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Kategoria produktu | Klatka |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wyposażenie | Drabinka |
| Wyposażenie | Kołowrotek |
| Wyposażenie | Drewniany domek |
| Wyposażenie | Piętro |
| Wyposażenie | Miseczka |
| Typ produktu | Klatka |
| Materiały | Metal, Plastik, Drewno |
| Koła transportowe | Nie |
| Rodzaj zwierzęcia | Gryzoń |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Królik, świnka morska, szynszyla |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Waga produktu | 8 kg |
| Wysokość produktu | 800 mm |
| Szerokość produktu | 780 mm |
| Wysokość klatki z nóżkami | 109 cm |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 780mm |
| Długość | 680mm |
| Wysokość | 200mm |
• Upewnij się, że klatka jest prawidłowo zmontowana, aby uniknąć ryzyka ucieczki zwierząt.
• Upewnij się, że klatka jest odpowiednio wentylowana, aby zapewnić zwierzętom odpowiednią cyrkulację powietrza.
• Regularnie sprawdzaj stan klatki pod kątem uszkodzeń, które mogą stanowić zagrożenie dla zwierząt.