C&C Klatka modułowa 5x2 świnka królik jeż czarna, 180 x 75 x 37 cm
Dostępność: 25 szt.
Cena: 468.45 Cena przed promocją: 520.50 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 25 szt.
Cena: 468.45 Cena przed promocją: 520.50 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Koła transportowe | Nie |
| Typ produktu | Klatka |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Kategoria | Dla myszy i szczurów |
| Kategoria | Dla świnki morskiej |
| Kategoria | Dla królika |
| Kategoria | Dla koszatniczki |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Rodzaj zwierzęcia | Świnka morska |
| Kategoria produktu | Klatka |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Świnka morska |
| Waga produktu | 8,5 kg |
| Szerokość produktu | 370 mm |
| Wysokość produktu | 750 mm |
| Długość produktu | 1800 mm |
| Szerokość | 990mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 615mm |
• Upewnij się, że klatka jest prawidłowo zmontowana, aby uniknąć ryzyka ucieczki zwierząt.
• Regularnie sprawdzaj stan klatki pod kątem uszkodzeń, które mogą stanowić zagrożenie dla zwierząt.
• Upewnij się, że klatka jest odpowiednio wentylowana, aby zapewnić zwierzętom odpowiednią cyrkulację powietrza.