ZOLUX Klatka dla dużych gryzoni Neo Muki H58 kol. szary
Dostępność: 29 szt.
Cena: 412.40 Cena przed promocją: 458.22 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 29 szt.
Cena: 412.40 Cena przed promocją: 458.22 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategoria produktu | Klatka |
| Kategoria | Dla myszy i szczurów |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Kategoria | Dla koszatniczki |
| Kategoria | Dla świnki morskiej |
| Kategoria | Dla szynszyli |
| Kategoria | Dla królika |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Wyposażenie | Piętro x 2 |
| Wyposażenie | Paśnik |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Metal, Plastik, Drewno |
| Odstęp między pręcikami | 15 mm |
| Wysokość klatki z nóżkami | 87,5 cm |
| Szerokość produktu | 780 mm |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Wysokość produktu | 580 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Szerokość | 790mm |
| Długość | 162mm |
| Wysokość | 452mm |
• Upewnij się, że klatka jest odpowiednio wentylowana, aby zapewnić zwierzętom odpowiednią cyrkulację powietrza.
• Regularnie sprawdzaj stan klatki pod kątem uszkodzeń, które mogą stanowić zagrożenie dla zwierząt.
• Upewnij się, że klatka jest prawidłowo zmontowana, aby uniknąć ryzyka ucieczki zwierząt.