ZOLUX Klatka NEOLIFE 100 dla kawii domowej niebieska
Symbol: 205662BLE
Dostępność: 9 szt.
Cena: 408.27
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 205662BLE
Dostępność: 9 szt.
Cena: 408.27
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wyposażenie | Piętro |
| Wyposażenie | Drabinka |
| Wyposażenie | Paśnik |
| Wyposażenie | Miseczka |
| Materiały | Drewno |
| Materiały | Metal, Plastik |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Kategoria produktu | Klatka |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Kategoria | Dla świnki morskiej |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Głębokość produktu | 540 mm |
| Waga produktu | 7,5 kg |
| Odstęp między pręcikami | 15 mm |
| Szerokość produktu | 990 mm |
| Wysokość produktu | 760 mm |
| Szerokość | 545mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 1005mm |
• Upewnij się, że klatka jest odpowiednio wentylowana, aby zapewnić zwierzętom odpowiednią cyrkulację powietrza.
• Regularnie sprawdzaj stan klatki pod kątem uszkodzeń, które mogą stanowić zagrożenie dla zwierząt.
• Upewnij się, że klatka jest prawidłowo zmontowana, aby uniknąć ryzyka ucieczki zwierząt.