Wkład do mopa parowego Vileda Steam XXL
Symbol: 161717
Dostępność: 30 szt.
Cena: 72.96 Cena przed promocją: 81.07 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 161717
Dostępność: 30 szt.
Cena: 72.96 Cena przed promocją: 81.07 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Model | Wkład do mopa parowego |
| Materiały | Mikrofibra |
| Zmywalny | Tak |
| Maksymalna temperatura prania | 60 °C |
| Kształt | Trapez |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Ilość sztuk | 2 |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 280mm |