Wideorejstrator VIOFO A229 PLUS 2CH-G GPS
Symbol: A229 PLUS 2CH-G
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1116.55 Cena przed promocją: 1240.61 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A229 PLUS 2CH-G
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1116.55 Cena przed promocją: 1240.61 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Natężenie | 2 A |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Wbudowane WiFi | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Nagrywanie w pętli wideo | Tak |
| Sensor głównej kamery | Sony STARVIS 2 IMX675 |
| Tryb nocny | Tak |
| Nagrywanie | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Rozdzielczość głównego aparatu/kamery | 1440 x 1440 px |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ HD | 2K + 2K |
| Liczba kamer | 2 |
| Tryb parkingowy | Tak |
| G-Sensor | Tak |
| Zawartość opakowania | Kabel do przedniej kamery x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel do tylniej kamery x 1 |
| Zawartość opakowania | Ładowarka samochodowa x 1 |
| Zawartość opakowania | Okrągły obiektyw polaryzacyjny x 1 |
| Zawartość opakowania | Kamera x 2 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| USB | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Szerokość | 192mm |
| Długość | 106mm |
| Wysokość | 146mm |
• Nie wystawiaj urządzenia na bezpośrednie działanie wilgoci.
• Przed pierwszym użyciem dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia samodzielnie.