Kamera MiVue 956W DUAL 4K HDR, GPS, WIFI
Symbol: 5415N7040033
Dostępność: 24 szt.
Cena: 1060.20 Cena przed promocją: 1178.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5415N7040033
Dostępność: 24 szt.
Cena: 1060.20 Cena przed promocją: 1178.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
MiVue 956WD
Ekstremalna wyrazistość nagrań 4K z zachowaniem najważnjeszych szczegółów, dodatkowo pełen pakiet profesjonalnych funkcji i ostrzeżeń!
4K 2160P przednia kamera & Full HD 1080P tylna kamera
MiVue 956WD gwarantuje perfekcyjną jakość nagrania dzięki rozdzielczości 4K 2160P (8MP), która jest 4 razy wyższa od Full HD, dodatkowo Full HD 1080P zastosowane w kamerze tylnej daje poczucie maksymalnego zabezpieczenia.
4K 2160P/30fps z HDR
Dzięki zastosowaniu funkcji HDR, MiVue 956WD automatycznie rejestruje wiele klatek z różnymi wartościami ekspozycji, a następnie łączy te klatki, aby utworzyć pojedynczy obraz, który jest zoptymalizowany jako jaśniejszy i czytelniejszy, z mniejszą ilością szumów.
Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości
MiVue 956WD pokazuje dystans oraz czas w sekundach do zbliżającego sie fotoradaru, wskazuje ograniczenie prędkości oraz dostarcza informacji o Twojej średniej prędkości na mierzonym odcinku.
Natychmiastowe parowanie za pomocą kodu QR
Zintegrowane szybkie Wi-Fi umożliwia błyskawiczną transmisję danych, dzięki czemu pobieranie wideo jest jeszcze szybsze. Zeskanuj kod QR widoczny na MiVue 956WD, aby łatwo i szybko połączyć się z Wi-Fi za pomocą aplikacji MiVue Pro App w jednym kroku.
| Informacje o produkcie | |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Liczba klatek na sekundę | 60 |
| Matryca |
2,7 cali IPS |
| Kąt widzenia | 140 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Tryb nocny | Brak danych |
| Nagrywanie w pętli | Nie |
| Detekcja ruchu | Tak |
| GPS | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,7'' |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC ( >32GB) SDHC (4GB - 32GB) SD (8MB - 4GB) |
| Format zapisu | SuperMP4 |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 158.6 g |
| Wymiary |
Wysokość (mm)
Szerokość (mm)
Grubość (mm)
|
| Pozostałe informacje |
Rozdzielczość nagrywania Kamera Przednia:
Kamera Tylna:
Sensor optyczny nagrywania
Przysłona
|
| Oznaczenia | |