INNOVV K7 - wideorejestrator motocyklowy 2 kamery przód i tył z trybem nocnym
Symbol: INNOVV K7
Dostępność: 14 szt.
Cena: 1271.93 Cena przed promocją: 1413.26 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: INNOVV K7
Dostępność: 14 szt.
Cena: 1271.93 Cena przed promocją: 1413.26 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Temperatura pracy | -30°C ~ +60°C |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar kamery | Pudełko |
| Rozdzielczość głównego aparatu/kamery | 1920 x 1080 px |
| Wodoodporność | IP67 |
| Dodatkowe informacje | Procesor: dwurdzeniowy A9, Rozmiar rejestratora: 81 * 56 * 25 mm, GPS 10 Hz, Budowa soczewki: 6G + 1IR, dlugość kamery przedniej i tylnej: 1,5 m - 2m, waga przedniego aparatu: 110 g, tylnego: 120 g. |
| Maksymalna rozdzielczość | 2K@30FPS |
| Nagrywanie | Tak |
| Liczba kamer | 2 |
| Formaty kompresji | MP4 |
| Kąt widzenia głównej kamery | 120° |
| Częstotliwość Wi-Fi | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Mikrofon | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| GPS | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Szerokość | 148mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 88mm |
• Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia samodzielnie.
• Przed pierwszym użyciem dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi.
• Nie wystawiaj urządzenia na bezpośrednie działanie wilgoci.