WHISKAS Saszetki drób,jagnię,woł dla kota 40x85g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 79.08 Cena przed promocją: 87.87 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 79.08 Cena przed promocją: 87.87 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Brak danych |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 40 x 85 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Nie |
| Bezglutenowe | Nie |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Główny smak | Mix smaków |
| Kategoria | Dla kota |
| Zawartość tłuszczu | 4% |
| Białko | 7,3% |
| Zawartość wilgoci | 84,5% |
| Popiół surowy | 1,6% |
| Włókna surowe | 0,25% |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 158mm |
| Wysokość | 145mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.