FRENDI rybne dwusmaki (gładzica/dorsz, gładzica/łosoś, tuńczyk/śledz łosoś/dorsz czarny) 48x100g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 66.92 Cena przed promocją: 74.36 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 66.92 Cena przed promocją: 74.36 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 48 x 100 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Bez soi | Tak |
| Główny smak | Mix smaków |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Popiół surowy | 1,8% |
| Białko | 8,5% |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Zawartość tłuszczu | 4,5% |
| Szerokość | 191mm |
| Długość | 396mm |
| Wysokość | 149mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.