ANIMONDA Vom Fensten Raffinesse Mixpack Kitten 24x85g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 75.01 Cena przed promocją: 83.34 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 75.01 Cena przed promocją: 83.34 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla kota |
| Seria | ANIMONDA Vom Feinsten |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek pupila | Junior |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Waga produktu | 24 x 85 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Mix smaków |
| Zawartość tłuszczu | 4,5% |
| Białko | 9% |
| Zawartość wilgoci | 81% |
| Popiół surowy | 2% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 144mm |
| Wysokość | 145mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.