WHISKAS Mix smaków w galaretce - mokra karma dla kota - 40x85 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 92.25 Cena przed promocją: 102.50 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 92.25 Cena przed promocją: 102.50 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 40 x 85 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Kurczak |
| Smak karmy | Wołowina |
| Smak karmy | Tuńczyk |
| Smak karmy | Łosoś |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Bez cukru | Nie |
| Bez soi | Brak danych |
| Główny smak | Łosoś |
| Główny smak | Mix smaków |
| Główny smak | Kurczak |
| Główny smak | Ryby |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Bezglutenowe | Nie |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Zawartość tłuszczu | 4% |
| Zawartość wilgoci | 84,5% |
| Białko | 7,8% |
| Włókna surowe | 0,25% |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 145mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.