VetFood FlexActiv na stawy dla psa i kota 120 kapsułek
Dostępność: 30 szt.
Cena: 145.57 Cena przed promocją: 161.74 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 145.57 Cena przed promocją: 161.74 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 150 g |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozwój stawów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Białko | 30,6% |
| Zawartość tłuszczu | 4,2% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 75mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Nie wyrzucać do zwykłych śmieci; przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących utylizacji odpadów medycznych.