VetExpert VetoSkin 90 kaps.
Dostępność: 30 szt.
Cena: 109.43 Cena przed promocją: 121.59 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 109.43 Cena przed promocją: 121.59 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Bez soi | Nie |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wypadająca sierść |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Przetłuszczająca się sierść |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Waga produktu | 200 g |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Włókna surowe | 0,05% |
| Popiół surowy | 10,85% |
| Białko | 4,57% |
| Zawartość tłuszczu | 64,10% |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 53mm |
| Wysokość | 53mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.