VetExpert Veterinary Diet Dermatosis dog Lamb&Krill 12kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 440.64 Cena przed promocją: 489.60 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 440.64 Cena przed promocją: 489.60 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 12 kg |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Kategoria | Dla psa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Zawartość tłuszczu | 17% |
| Popiół surowy | 8,8% |
| Zawartość wilgoci | 9,3% |
| Białko | 24% |
| Włókna surowe | 3% |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 480mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.