Karma Royal Canin VD Dog Hepatic (12 kg )
Dostępność: 23 szt.
Cena: 498.45 Cena przed promocją: 553.83 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 23 szt.
Cena: 498.45 Cena przed promocją: 553.83 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Choroby wątroby |
| Bez soi | Nie |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Waga produktu | 12 kg |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Brak danych |
| Dodatkowe cechy | Chora wątroba |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Główny smak | Mięso |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | ROYAL CANIN Hepatic |
| Włókna surowe | 2,3% |
| Białko | 16% |
| Popiół surowy | 4,7% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Szerokość | 224mm |
| Długość | 591mm |
| Wysokość | 493mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić dostęp do świeżej wody.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.