ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat - sucha karma dla psa - 12 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 435.15 Cena przed promocją: 483.50 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 435.15 Cena przed promocją: 483.50 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 12 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Seria | SYTA MICHA Chef |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Główny smak | Drób |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez cukru | Brak danych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Białko | 22% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Popiół surowy | 6,2% |
| Włókna surowe | 1,7% |
| Szerokość | 590mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 210mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Zapewnić dostęp do świeżej wody.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.