VITAKRAFT VITA NATURALS Liquid łosoś przysmak dla kota 5x15g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 14.68 Cena przed promocją: 16.31 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 14.68 Cena przed promocją: 16.31 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Forma dawkowania | Pasta |
| Seria | VITAKRAFT Vita Naturals |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Ryby |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj przysmaku | Pasty |
| Rodzaj przysmaku | Rybne |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 5 x 15 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Zawartość wilgoci | 85% |
| Białko | 6% |
| Włókna surowe | 1% |
| Zawartość tłuszczu | 3% |
| Popiół surowy | 1% |
| Szerokość | 24mm |
| Długość | 96mm |
| Wysokość | 182mm |
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.